Blog

Kategórie
 
 
 
 
 


Každý kto u nás nakúpi v minimálnej hodnote 600 euro bez DPH,

dostane od nás darček - magnetickú sklenenú tabulu.

 

 

Tabule stvorené pre vašu inšpiráciu. Vytvorte si vlastnú kombináciu. Vyberte si z množstva doplnkov pre všetky druhy tabúľ a máp. Prebuďte svoju kreativitu. Máme širokú ponuku kvalitných popisovačov. Sú ideálne na kreslenie a písanie na sklo, okná, zrkadlá a iné neporézne povrchy.

Inšpirácia prírodou

Tabule sú z prírodných materiálov, majú oblé tvary a pastelové farby s dekoratívnymi možnosťami úložných priestorov. Unikátne tvary krásne vyniknú, ak použijete viacej tabúľ. Ich spojením vznikne kombinácia vhodná do kancelárie i oddychovej zóny. Vyberte si v našom e-shope.

 

 

Poznáte ten zvuk trieštiaceho sa skla, keď auto OLO s hydraulickou rukou zdvíha zvon s použitým sklom a sype ho do nákladného priestoru? Vtedy sa končí jedna fáza života skla. Roztaví sa a ide do výroby. Nadšenci, ktorí stoja za značkou Druhý dych sa pokúšajú vdýchnuť nový život fľašiam, z ktorých sa už dopilo víno.

 

Nová web stránka

 

Po viac ako roku práce je to tu!

ZADANIE: 
Stránka OFFICE SERVIS slúži našim zákazníkov na objednávanie tovaru a služieb. Má byť prehľadná, rýchla a hlavne nápomocná. Počas obdobia dvoch rokov sme zbierali vaše nápady a spojili do krátkeho slovného spojenia: NOVÁ STRÁNKA!

VÝSLEDOK: 
Veríme že sa nám to podarilo. Ak máte nápad ako ju zlepšiť, napíšte nám a radi na tom popracujeme.

REGISTRÁCIA

DOLEŽITÉ: Dňa 11. 3. 2019 spúšťame našu novú stránku. Prosíme vás, spravte si na našej novej stránke registráciuNásledne budú všetky vaše dohodnuté obchodné podmienky synchronizované.

 

Nahromadilo sa vám množstvo citlivých dokumentov ktorých sa potrebujete zbaviť? Nechcete vyhodiť veľa penazí za skartovací stroj? Skúste si skartovací stroj prenajať!
 
 


Ťažko si vieme predstaviť kanceláriu s nulovým odpadom, ale každé naše rozhodnutie je voľbou toho, ako bude náš svet vyzerať zajtra. 

Nasledujúce tipy pre zelenšiu kanceláriu nie sú vyčerpávajúcim zoznamom, ale je to spôsob, ako začať s vytváraním pracoviska šetrnejšieho k životnému prostrediu.

1. Píšte všetci modrým perom Skúste sa vrátiť do prvej triedy k tradičnému plniacemu peru. Ak máte ťažkú ruku, vyberte si kvalitné guľôčkové pero. Stráňte sa reklamných pier na jedno použitie. Namiesto lámajúcej sa ceruzky vyskúšajte retro verzatilku či modernú mikroceruzku. Používajte zvýrazňovacie ceruzky namiesto fixiek. Fixky na tabuľu sú aj s vymeniteľnou náplňou a zošívačka dokumentov funguje aj bez spiniek.

2. Nepoužívajme chémiu Čistiace prostriedky s čo najmenším negatívnym dopadom na zdravie a životné prostredie sú plne odbúrateľné a vyrobené bez fosfátov, ropných derivátov, chlóru, syntetickej parfumácie, farbív, enzýmov, palmového tuku. Napríklad osviežovač vzduchu si môžete pripraviť z vody, alkoholu a pár kvapiek vonnej silice.

 

Kancelária budúcnostiČo je to dobrá kancelária? A zdravé pracovné prostredie? Skúsme preskúmať protiklad, aby sme našli odpovede na tieto otázky. Čo je to zlá kancelária? Je to preplnený stôl, kde niekedy pridlho sedíte na starej kancelárskej stoličke? Je to zlý vzduch a príliš slabé osvetlenie, ktoré vás unaví aj napriek galónom kávy? Sú to telefónujúci kolegovia, kvôli ktorým trvale strácate koncentráciu alebo pocit, že práca nemá zmysel a preto už ste to už vnútorne rezignovali? Existuje množstvo dôvodov, ktoré nás stresujú, spôsobujú bolesť hlavy alebo chrbta a psychickú nepohodu. Tak či onak náš výkon klesá a s ním aj pocit pohody. V najhoršom prípade dokonca ochorieme. Prinášame zopár návrhov ako zlepšiť náš kancelársky svet.


 
 

Pracovné stretnutia bez odpadu sú na vzostupe. Po desaťročia sa na podobných stretnutiach vytváralo obrovské množstvo odpadu od papiera po jednorazové flľaše s vodou. Dnes už účastníci konferencií a seminárov očakávajú ekologickejší prístup. Od zodpovedných hostiteľov sa očakáva premyslený spôsob na zníženie alebo nevytváranie odpadu.

Pri plánovaní zelených stretnutí alebo udalostí začína všetko výberom miesta. Ideálny je výber miesta, ktoré je pre účastníkov ľahko dostupné a mimo mesta. Hľadajte konferenčné centrá so skúsenosťami s akciami s nulovým odpadom a udržateľnosť berú ako prioritu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia