Možnosti dopravy a platieb

Kategórie
 
 
 
 
 

Informácie o doprave

Doprava v Bratislave a okolí pri objednávkach nad 35 € bez DPH je zadarmo.

Pre objednávky do 35 € bez DPH účtujeme dopravné náklady 5 € bez DPH. Pre objednávky čerstvého tovar z kategorie "catering", ktoré si vyžadujú individuálnu dopravu si účtujeme dopravné náklady 5 € bez DPH. Dopravu v Bratislave zabezpečujeme našimi vozidlami.

Zásielky mimo Bratislavu dodávame externou dopravou a výška dopravných nákladov pre objednávky do 35 € bez DPH je min. 5 € bez DPH v závislosti od hmotnosti alebo objemu zásielky. O presnej cene dopravy zákazníkov pred spracovaním objednávky vopred telefonicky alebo e-mailom informujeme pre odsúhlasenie.

Tovar sa považuje za prevzatý kupujúcim okamihom, keď kupujúci alebo ním určená tretia osoba (s výnimkou dopravcu) prevezme všetky časti objednaného tovaru, alebo ak sa:
a) tovary objednané kupujúcim v jednej objednávke dodávajú oddelene, okamihom prevzatia tovaru, ktorý bol dodaný ako posledný,
b) dodáva tovar pozostávajúci z viacerých dielov alebo kusov, okamihom prevzatia posledného dielu alebo posledného kusu,
c) tovar dodáva opakovane počas vymedzeného obdobia, okamihom prevzatia prvého dodaného tovaru.

Ak nie je dodacia lehota uvedená pri produkte platí, že predávajúci dodá kupujúcemu tovar najneskôr do 30 dní.

 

Dodanie tovaru

Objednávku ktorú odošlete v pracovné dni do 15:30, doručíme do 24 h v rámci Bratislavy a do 48 h mimo Bratislavy. Ak niečo nemáme skladom ihneď vás kontaktujeme.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia