Naša cesta

Kategórie
 
 
 
 
 

Naša cesta

Prvé objednávky sme v roku 1999 kompletizovali pod mestským osvetlením. Dnes vlastníme moderné priestory a dodávame komplexný sortiment produktov a služieb s pridanou hodnotou pre kancelárie po celom Slovensku. Nelimituje nás katalóg produktov. Naša nezávislosť nám dáva možnosť dodávok, podľa vašich špecifických potrieb. Výber dodávateľov pre vašu firmu je dôležité rozhodnutie. Preto sme nenechali nič na náhode. Poctivo a čestne sa staráme o našich zákazníkov a veríme, že môžeme pridať hodnotu aj vášmu podniku.

Vieme ako firmy fungujú

Sme hrdí na to, že poznáme firemné prostredie. Dve desiatky rokov skúseností nám okrem vynikajúceho zákazníckeho servisu poskytujú možnosť, predvídať vaše potreby.

Fakturácia

Objednávate na takmer dennej báze, ale nechcete byť zahltení faktúrami? Zaujíma nás, ako pracujete, aby sme prispôsobili fakturáciu pre maximálnu efektivitu a úroveň služieb.


 

Online objednávanie

Každý z našich zákazníkov má vlastný profil pre objednávky na webovej stránke. Tu má okamžitý prístup k dohodnutým cenám, obľúbeným produktom a celému sortimentu s fotkami a odporúčaniami. 
 

Pridaná hodnota

Všetko, čo vaša kancelária potrebuje u nás nájde na jednom mieste.
 

Zelená kancelária

Dodáme vám recyklovaný kancelársky papier, môžete naň písať ekologickým perom a potom ho vytriediť do košov z kefiek Curaprox na separovaný odpad. Kúpte si u nás šálku na kávu od miestnych pražiarov, či pohár na vodu a zabudnite na jednorazové riady. Pozrite si našu ponuku recyklovaných a recyklovateľných kancelárskych potrieb.
 

Osobný prístup

Ste unavený z online vyhľadávania správneho produktu? U nás máme špecialistov, ktorí vám pomôžu a poradia vám o všetkom, čo by ste potrebovali od kancelárskeho a čistiaceho materiálu, k tlačovým tonerovm a PC komponentom, nábytku, tlači propagačných materiálov, či reklamným predmetom.
 

Naša služba

Je pre nás dôležité, že vždy odpovieme na otázky, objednávky, či odporúčania na produkty v čo najkratšom čase.
 

Naši vodiči

Pretože vieme, že riadne a včasné dodanie tovaru je pre naše služby prvoradé, máme vlastnú špecializovanú flotilu áut a vodičov. Získate tak objednané produkty už nasledujúci deň bez toho, aby sme požadovali minimálnu objednávku. Doručíme ich priamo na vašu pracovnú plochu s priateľským úsmevom ako bonusom.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia