INTERIÉR

Kategórie
 
 
 
 
 

INTERIÉR

Komfort je dôležitý, sedavé zamestanie dokáže poriadne unaviť. Ak sa pri práci necítite dobre, napíšte nám a so zmenou začnite ihneď. Pretože zdravé sedenie alebo státie za kvalitným stolom a pri správnom osvetlení by malo byť základom pre vytvorenie produktívnej pracovnej atmosféry.

RÝCHLE RIEŠENIE
Vdýchnite vašim priestorov nový rozmer. Nový nábytok vám dodá energiu do práce. Vyberte si moderné stoličky, kancelárske stoly, zariadenie kuchynky či kontajnery.
NÁBYTOK NA MIERU
Ak si nechcete vyberať z katalógu, vyrobíme nábytok vašich snov. V spolupráci s architektom vypracujeme projekt a urobíme vizualizáciu, aby sme vyhoveli vašim požiadavkám do posledného detailu. 
 
Vytvoríme pre vás oddychovú zónu 
Vôňa kávy, ovocie alebo koláčiky maju počas pracovného dňa výrazne zvýšiť produktivitu práce. Energiu spálenú pri práci rýchlo doplníte v oddychovej zóne. Malé občersvenie medzi jednotlivými jedlami vám kedykoľvek počas dňa poskytuje únik z rutiny v kancelárii. Ak vstanete od stola a prejdete zopár krokov za miskou ovocia alebo orechov, dokážete veľmi rýchlo regenerovať a k práci sa vrátite s čerstvou hlavou.
Neodmysliteľnou súčasťou dokonalého pracoviska je oddychový priestor. Doprajte sebe a kolegom miesto, kde na chvíľu vypnete a chytíte druhý dych. Priestor na neformálne stretnutia v kancelárii optimalizuje produktivitu. Nielen doma sa najviacej problémov rozlúskne v kuchyni. 

V spolupráci so stolárskou výrobou a architektom vám navrhneme oddychovú miestnosť na mieru. Zariadime ho spolu, dodáme vám aj stoličky, poháre, šálky, príbor, spotrebiče či čistiace prostriedky z nášho katalógu.

Ceny vám radi vykalkulujeme, kontaktujte nás +421 904 201 958.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia