UPRATOVANIE

Kategórie
 
 
 
 
 

UPRATOVANIE

Všetci to poznáme, spoločné priestory sa rýchlo znečistia. Preto ponúkame pravidelné či jednorazové upratovacie služby pre všetky vaše problémy spojené so špinou.

Upratovacie služby si môžete objednať už od pár hodín týždenne. S využitím modernej techniky a kvalitných čistiacich prostriedkov vyčistíme vaše podlahy, utrieme prach aj na PC technike, vydezinfikujeme hygienické zariadenie, umyjeme riady, dvere a zárubne, odstránime pavučiny, doplneníme mydlo a toaletný papier.

Upratovanie bez chémie

V snahe zabezpečiť čo najlacnejšie upratovanie sa často používajú veľmi agresívne chemické prostriedky. My pri ekologickom upratovaní používame čistiace prostriedky, ktoré sú plne odbúrateľné a vyrobené bez fosfátov ropných derivátov chlóru syntetickej parfumácie farbív a enzýmov palmového tuku. Napríklad osviežovač vzduchu vám môžete pripraviť z vody alkoholu a pár kvapiek vonnej silice.
 

Predkolaudačné upratovanie 

Intenzívne čistenie kancelárií je zamerané na sanitáciu a čistenie ťažko dostupných oblastí. Odstránime nečistoty po murároch, maliaroch či inštalatéroch.
 

Umývanie okien

Či už ide o priestory vašej pracovne, chodby alebo firemné kuchynky, ponúkame vám dôkladné  a profesionálne vyčistenie okien. Čistučké okná bez šmúh nemusíte mať len na Vianoce.

Tepovanie a dezinfekcia

Máte v práci alergikov? Postaráme sa o tepovanie kobercov i čalúnenia. Odstránime škvrny, prach i alergény.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia